رویۀ ارسال سفارش

پیگیری ارسال کالای خریداری شده

پس از ثبت سفارش، از دو روش پیامک و آنلاین میتونید از مراحل ارسال مطلع شوید:
مراحل اطلاع رسانی آنلاین:
پس از ثبت سفارش آنلاین کد سفارش انحصاری از طریق آنلاین و اس ام اس به شما اطلاع داده میشود. میتوانید در صفحه سفارش من از مراحل ارسال مطلع گردید. مراحل ارسال شامل: تایید درخواست ، آماده کردن کالا ، در حال ارسال و تحویل شده میباشد.
مراحل اطلاع رسانی پیامک:
پس از ثبت سفارش پیامک تایید سفارش به همراه کد سفارش برای شما ارسال میگردد و در زمان ارسال کالا از انبار به آدرس انتخابی,پیامکی جهت اطلاع برای شما ارسال میشود.
برای مشتریان شهرستان در مرحله ارسال کالا (تحویل به پست) کد 24 رقمی رهگیری مرسوله پستی از طرق پیامک و آنلاین اطلاع رسانی میشود که میتوانید با وارد کردن این کد در “سامانه رهگیری مرسولات پستی”، در سایت پست ایران به آدرس www.post.ir از وضعیت مرسوله ی پستی خود مطلع شود.
خواهشمند است در زمانی که وضعیت سفارش در حال ارسال است در آدرس انتخابی حضور داشته باشید. ارسال مجدد کالا شامل هزینه ایاب و ذهاب برای مشتری میباشد.

زمان ارسال سفارش

در خریدهای بیش از 1 میلیون تومان که در ساعات اداری ثبت میشوند ظرف 3 تا 5 ساعت کالا به آدرس مشتری ارسال میگردد.
برای کالاهایی که خارج از زمان اداری ثبت میشوند در اولین روز کاری مراحل ارسال آغاز میگردد و از طریق آنلاین و پیامک اطلاع رسانی میشود.
برای سفارشات کمتر از 1 میلیون تومان ظرف 3 روز کاری کالا به آدرس ثبت شده ارسال میگردد. در صورت تمایل مشتری برای تحویل فوری (3 تا 5 ساعت) برای خریدهای زیر 1 میلیون تومان 50 هزار تومان هزینه ارسال به فاکتور اضافه میشود.
برای مشتریان شهرستان،سفارشات ثبت شده در زمان اداری و بیش از 1 میلیون تومان ظرف 5 ساعت و برای سفارشات کمتر از 1 میلیون تومان ظرف 3 تا 5 روز کاری،کالا به پست ایران تحویل خواهد شد. در صورت تمایل مشتریان شهرستان برای تحویل فوری (3 تا 5 ساعت تحویل به پست) برای خریدهای زیر 1 میلیون تومان 50 هزار تومان هزینه ارسال به فاکتور اضافه می گردد.