شرايط گارانتی و نحوه بازگرداندن کالا

شرایط گارانتی

در صورت تمایل تا اتمام مدت گارانتی در کنارتان خواهیم بود.

تجهیزاتی  که گارانتی دارند درصورت خرابی به دلیل کیفیت نامطلوب, توسطT-TEB.IR گارانتی میباشند (مدت زمان گارانتی درتوضیحات محصول مشخص شده است). اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال میشود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد؛ با برطرف کردن نقص مذکور،  کالا برای مشتری ارسال میشود. آسیب فیزیکی و نگهداری نامطلوب تجهیزات شامل این گارانتی نبوده و هزینه ی ارسال رفت و برگشت، طبیعتا بر عهده ی مشتریست. برای بهرهمندی از این خدمات نیاز به فاکتورخرید و برچسب اصالت کالای T-TEB.IR  میباشد. در صورت فراهم نبودن شرایط فوق  کالا خارج از شرایط گارانتی محسوب می شود.

شرايط و نحوه بازگرداندن کالا

رضایت مشتری مهمترین هدف سایت T-TEB.IR میباشد.

  • مشتریان میتوانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش، کالای خود را به هر دلیل، حتی بدون داشتن نقص فنی یا مشکل اساسی بازگردانند که در این صورت مبلغ پرداختي ظرف دو روز كاري با كسر هزینه ایاب و ذهاب اولیه و ثانويه، به حساب مشتري بازپرداخت ميشود. لازم به ذکر است که برگشت کالای سالم، در صورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد، به هیچ عنوان امکانپذیر نمیباشد. برگشت کالا تا 7 روز پس از ثبت سفارش، در صورت سلامت کامل کالا، سلامت بسته بندی کالا و استفاده نکردن از کالا (حتی اگر در حد روشن کردن و یک بار تست دستگاه باشد) امکانپذیر میباشد. لذا در مورد سایز، مدل، رنگ، جنس و … ویژگی های کالای درخواستی، قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید و هنگام دریافت کالا, به دقت کالای خود را بدون باز کردن پلمپ بررسی نمایید.
  • برگشت بدون قید و شرط کالایی که توسط مشتری استفاده نشده باشد، بعد از 7 روز امکانپذیر نمیباشد. برای بازگرداندن کالا  فاکتور و برچسب اصالت کالای T-TEB.IR مورد نیاز است. در صورت فراهم نبودن شرایط فوق  کالا خارج از شرایط بازگشت محسوب می شود.
  • براي رعايت نكات بهداشتي مشتريان برگشت کالاهای بهداشتی و مصرفی و پوشیدنی مانند جوراب، ساپورت، گن، بالش طبی، زیرنشیمنی و… به هیچ عنوان امکانپذیر نمیباشد.خواهشمند است در هنگام سفارش گذاری دقت لازم را داشته باشید.

دو روش براي بازگرداندن كالا در نظر گرفته شده

  1. روش انلاين: در صفحه حساب كاربري من در منوي سفارش ها, در صورتي كه بيش از 7 روز از تحويل كالا نگذشته باشد, پس از كليك بر بر روي كالاي تحويلي با شماره سفارش مشخص امكان لغو و يا بازگرداندن محصول فراهم ميباشد.
  2. به صورت تلفني كه بايد كد تاييد به شماره ثبتي ارسال شود. خواهشمند است از شماره سفارش خود مطلع باشيد.